kwc.lt Kauno imtynių klubas | Kaunas wrestling club
Pagarba • Pasitikėjimas • Ryžtas • Kantrybė
Строим вместе со stroysam.org. Ремонт своими руками

2017 m. gegužės mėnesio sportininkė Eglė Valčiukaitė

Egle6Nuolatos besišypsanti Eglė Valčiukaitė išrinkta geriausia 2017 m. gegužės mėnesio Kauno imtynių klubo sportininke. 14-metė mergina Kauno Jėzuitų gimnazijos 8 klasės moksleivė. Su mūsų šalies merginų rinktine dalyvavo 2017 05 19-21 dienomis Belgrade (Serbija) vykusiame Europos jaunučių imtynių čempionate ir iškovojo penktąją vietą.

Trenerio Arūno Paplausko auklėtinė kovojo svorio kategorijoje iki 57 kg. Eglės svorio kategorijoje varžėsi 20 jaunųjų imtynininkių. Pirmoje čempionato kovoje Eglė susitiko su Kroatijos atstove Iva Geric. Gražios ir permainingos kovos rezultatas 10-10, Eglei pergalę garantavo paskutinėmis kovos sekundėmis laimėti taškai. Antroje kovoje laukė Baltarusijos atstovė Jana Tretjak. Eglė pirmavo kovos pradžioje, tačiau neatlaikė fiziškai galingos varžovės spaudimo ir pralaimėjo. Baltarusijos atstovė iškopė į čempionato finalą ir suteikė galimybę Eglei kovoti paguodos kovoje, kur teko kovoti su Moldavijos imtynininke Ekaterina Railean. Eglė iškovojo pergalę 8-6 ir gavo galimybę pakovoti dėl čempionato medalio. Kovoje dėl trečios vietos laukė Vengrijos atstovė Ildiko Fodi, tačiau kovos pradžioje Eglė paskubėjo atlikdama veiksmą („lemputę“), pakliuvo į pavojingą padėtį ir pralaimėjo kovą mentėmis.

Eglė sportuoti pradėjo nuo trijų su puse metų, į imtynių sportą pateko iš meninės gimnastikos, imtynėmis užsiiminėja jau 4 metus. Pagrindiniame šių metų starte Eglė pranoko pirminius lūkesčius, kovojo užtikrintai ir parodė kol kas geriausią rezultatą savo sportinėje karjeroje. Nepaisant jauno amžiaus, Eglė jau spėjo tapti tarptautinių turnyrų Lietuvoje, Latvijoje nugalėtoja ir prizininke, Lietuvos moterų imtynių čempionato antros vietos laimėtoja, Lietuvos jaunimo moterų čempionato trečios vietos laimėtoja, Lietuvos jaunių moterų imtynių čempionato nugalėtoja. Eglė ne tik atkakliai ir nuoširdžiai treniruojasi, bet ir puikiai mokosi, dainuoja mokyklos chore, daug skaito, ilgą laiko tarpą lankė ir muzikos mokyklą, puikiai suderina įvairias veiklos sritis.

Tikimės, kad Eglė nemažins apsukų ir ateityje sieks vis didesnių pergalių.