kwc.lt Kauno imtynių klubas | Kaunas wrestling club
Pagarba • Pasitikėjimas • Ryžtas • Kantrybė
Строим вместе со stroysam.org. Ремонт своими руками

2016 Spalio mėnesio sportininkas Stasys Šaduikis

Untitled

 Stasys Šaduikis išrinktas geriausiu 2016 m. spalio mėnesio Kauno imtynių klubo sportininku. 69-metų veteranas kuriam 2017 m. sausio 1 dieną sukaks 70 metų sėkmingai pasirodė 2016-10-07/09 Lenkijoje, WALBRZYCH mieste vykusiame pasaulio veteranų laisvųjų imtynių čempionate kur iškovojo II vietą. Tai jau aštuntas parvežtas Stasio medalis iš pasaulio veteranų imtynių čempionatų.


Stasys Šaduikis savo sportinį kelią pradėjo apie 1962 m. Anykščiuose pas trenerį J. Malelę. 1966 m. buvo pašauktas į sovietinę kariuomenę. Aktyviai sportavo iki 1968 m.

„Apie imtynių sportą jau buvau užmiršęs. 2008 m. Kapčiamiesčio seniūno Vydmanto Dambrausko prikalbintas po kelių treniruočių nuvažiavau į Raseinius kur vyko tarptautinis Lietuvos veteranų imtynių čempionatas. Finale teko kovoti su daugkartiniu Lietuvos čempionu Antanu Mauza. Tai buvo lūžis mano gyvenime“ prisimena Stasys. „Po šių varžybų mes su Antanu Mauza tapome geriausiais draugais ir iki šių dienų kartu treniruojamės ir važiuojame į visas varžybas. Viskas už savo lėšas.“ neslepia apmaudo sportininkas. „Antanas Mauza jau negali dalyvauti imtynių veteranų pasaulio čempionatuose kaip sportininkas dėl amžiaus cenzo, bet man padeda kaip treneris. Treniruojuosi kiekvieną dieną, o viena du kartus per savaite atvykstu į Kauną padaryti treniruotę ant imtynių kilimo.“ pasakojo pasaulio veteranų imtynių antros vietos laimėtojas Stasys Šaduikis.

Keliam vėliavą mūsų Trispalvę,

Tarp stipriausių pasaulį šalių.

Tegul mato pasaulis ir žino,

Kad Lietuviai jau stovi tarp jų.

S. Šaduikis