2017/11/06

Written by
Rate this item
(0 votes)

22904959 717445015121624 3136607108727260256 o2017 m. spalio 28-29 dienomis, Kazakstano sostineje Astanoje vyko Pasaulio čempionatas Qazaq Kuresi (Kazakstano nacionalines imtynes). Kuriose dalyvavo 167 atletai iš 40 šalių. Dalyvavo įvairių imtynių stilių atletai Judo, laisvųjų, graikų romėnų imtyninkai, tarp kurių buvo pasaulio, europos, kitų žemynų nugolėtojai ir prizininkai.
Pasaulio ir tris kartus Europos Judo čampionas Alexios Ntanatsidis iš Graikijos, tris kartus Pan-America graikų romėnų imtynių čempionas Luis Alberto Vaca Morant iš Bolivijos. Ir daug kitų tituluotų atletų.
Lietuvos komandą sudarė Judo atstovas Martynas Vaškovičius iš Vilniaus, svorio kategorija iki 100 kg, kuris varžybose iškovojo antrą vietą.
Kauno imtynių klubo narys, laisvųjų imtynių atstovas Klaidas Lukaševičius, svorio kategorija iki 74 kg. Laimėjo kovą prieš Argentinos atstovą ir pralaimėjo Ukrajiniečiui.
Ir graikų romėnų atstovas, Kaunietis Tauras Liaugminas, kuris turėjo pripažinti Uzbeko pranašumą. Vėliau uzbekas pralaimėjo pusfinalio kovą ir Taurui teko baigti varžybas.