Pagėgių, Raseinių, Vilkaviškio ir Kauno jaunieji imtyninkai. Turnyro
nugalėtoja tapo Kamilė Valeckaitė, svorio kategorija virš 60 kg. Trečią
vietą šioje kategorijoje iškovojo Emilija Tėvelytė. Neda Vildžiūtė,
svorio kategorija iki 45 kg., turnyre laimėjo dvi kovas, tačiau finale
Martynas Balčius, svorio kategorija iki 50 kg. iškovojo antrasias
vietas. Kristijonas Gališanskis, svorio kategorija iki 35 kg.,Gustas
Vaitkevičius, svorio kategorija iki 41 kg., Kasparas Suchockis, svorio
kategorija iki 72 kg., turnyre iškovojo trečiasias vietas. Turnyro
dalyvių apdovanojimais pasirūpino Kauno sporto mokykla Gaja ir Kauno
imtynių klubas.

23472211 722660781266714 3804298684550934694 nIgnas Dambrauskas išrinktas geriausiu 2017 m. lapkričio mėnesio Kauno imtynių klubo sportininku. 2017-11-24 Pagėgiuose Algimanto Mackaus gimnazijos sporto salėje vyko Lietuvos laisvųjų imtynių jaunučių čempionatas, kuriame varžėsi Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Kelmės, Pagėgių, Raseinių ir Radviliškio komandų jaunieji imtynininkai. Sėkmingai čempionate startavo Kauno komandos atstovas. Ignas Dambrauskas, svorio kategorija iki 66 kg., finalinėje kovoje nepaliko vilčių kelmiškiui Karoliui Žiauberiui, prispausdamas varžovą mentėmis prie kilimo. Ignas čempionate iškovojo 4 pergales, kovas laimėdamas mentėmis ar aiškia taškų persvara.

2017-11-11 Daugpilyje (Latvija) vyko 23-iasis tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras Daugpilio taurė 2017, kuriame jėgas išmėgino komandos iš Baltarusijos, Rusijos, Lietuvos ir Latvijos. Jaunių grupėje Kauno komandos narys Ignas Dambrauskas, svorio kategorija iki 66 kg., iškovojo trečią vietą. Ignas laimėjo dvi kovas prieš Latvijos atstovus R. Spogis ir D. Puškarjovs, pusfinalyje nusileido vyresniam ir didesnę patirtį turinčiam varžovui D. Pečiuliui iš Vilkaviškio-Šiaulių, kuris ir tapo turnyro nugalėtoju. Kovoje dėl trečios vietos Ignas įveikė V. Hromenoks iš Latvijos.

Ignas Dambrauskas penktus metus sportuoja, nuosekliai dirba ir yra lyderis savo amžiaus grupėje, bei kategorijoje. Kol kas neranda priešnuodžių prieš labiau patyrusį ir vyresnį varžovą D. Pečiulį. Galima sakyti Pečiulis yra pagrindinis Igno varžovas, bet Ignas turi gerą pavyzdį, jo tėtis Arūnas

24232774 731725993693526 1340941901461268695 nKauno imtynių klubo komanda prisijungė prie VšĮ „Amici Art“ komandos -
neformalaus vaikų ir jaunimo švietimo mokyklos, organizuojamo projekto "Žmogaus saugos programa – išlikimo mokyklėlė". Programos tikslas – pasitelkiant neformalius ugdymo būdus mokyti vaikus saugumo. Užsiėmimus veda savo srities specialistai, tad jie stengiasi ne tik vaikams suteikti informacijos ir praktikos savo srityje, bet ir motyvuoti pasirenkant profesiją.

Savigynos užsiėmimų svarba šiame projekte. Kad vaikai žinotų savigynos pagrindus. Ką tai reiškia? Teorinėje dalyje, vaikai sužino kaip reaguoti jei kyla grėsmė jų gyvybei. Jie mokomi, kad jėgą ir tam tikrus fizinius veiksmus galima panaudoti tik būtinos savigynos atveju, kitais atvejais jie turi vengti konfliktinių situacijų, saugoti save ir aplinką. Užimtumo nauda: pagarba vienas kitam, atsakomybė už savo veiksmus, žinios apie saugų elgesį, fizinė veikla praktinėje dalyje.

2017tomasKauno imtynių klubo narys Tomas Šimkevičius dalyvavo atvirame laisvųjų imtynių turnyre Norvegijoje Kolbotn mieste. Svoryje iki 85 kg. Tomas iškovojo antrąją vietą. Šiame svoryje buvo 5 dalyviai, kovoti turėjo kiekvienas su kiekvienu. Pirmą kovą Tomas pralaimėjo pirmos vietos nugalėtojui iraniečiui, o kitas kovas išlošė mentėmis.
Pats Tomas, šiuo metu gyvenantis Norvegijoje, džiaugėsi po 7 metų pertraukos užlipęs ant imtynių kilimo ir iškovojęs antrą vietą. Sveikiname!

24210321 729533173912808 3510477651974347176 o2017-11-24 Pagėgiuose vyko Lietuvos laisvųjų imtynių jaunučių čempionatas, kuriame varžėsi Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Kelmės, Pagėgių, Raseinių ir Radviliškio komandų jaunieji imtyninkai. Sėkmingai čempionate startavo Kauno komandos atstovai, kurie iškovojo du čempionų titulus. Kristijonas Gališanskis, svorio kategorija iki 35 kg., finale
ant menčių paguldė Kornelijų Sinušą iš Šiaulių. Ignas Dambrauskas, svorio kategorija iki 66 kg., finalinėje kovoje nepaliko vilčių kelmiškiui Karoliui Žiauberiui, prispausdamas varžovą mentėmis prie kilimo. Ignas čempionate iškovojo 4 pergales, kovas laimėdamas mentėmis ar aiškia taškų persvara. Martynas Balčius, svorio kategorija iki 47 kg., kovoje dėl trečios vietos įveikė pagėgiškį Žygimantą Vileikį. Nojus Tuskenis, svorio kategorija iki 59 kg., kovoje dėl trečios vietos pralaimėjo Vakariui Norkuckiui iš Kelmės.

23659549 726311157568343 4555578663148123596 n2017-11-18 Daugpilyje (Latvija) vyko 6-asis tarptautinis moterų imtynių turnyras Daugpilio taurė - 2017. Turnyras pritraukė 150 jaunųjų imtyninkių iš Estijos, Baltarusijos, Lietuvos ir Latvijos. Kauno komandai atstovavo 5 merginos. Jaunučių grupėje puikiai kovojo Neda Vildžiūtė, svorio kategorija iki 45 kg. Neda nugalėjo varžoves iš Latvijos A. Kuzmicka ir A. Kuznecova, finalinėje kovoje įveikė E. Uselytę iš Anykščių. Neda visas varžoves įveikė aiškia persvara, kovojo labai užtikrintai ir gražiai. Šioje amžiaus grupėje 3 vietą iškovojo Kamilė Valeckaitė, svorio kategorija iki 65 kg. Kamilė nugalėjo A. Koposovą iš Latvijos, tai pirmasis Kamilės medalis tarptautinėse varžybose. Jaunių amžiaus grupėje Eglė Valčiukaitė, svorio kategorija iki 56 kg., nugalėjo V. Lepesha iš Baltarusijos ir Latvijos atstovę V. Albertą, tačiau finalinėje kovoje nusileido T. Tonson iš Estijos. Viktorija Rickevičiūtė ir Aistė Maročkaitė šiose varžybose pergalių neiškovojo.

23511124 723780804488045 5380682925995556624 o2017 m. spalio 28 d. Kauno raj. Garliavos sporto ir kultūros centre, vyko IGF Europos atvirasis grappling imtynių čempionatas, kuriame dalyvavo du Kauno imtynių klubo nariai Vitalijus Tavgenas (svorio kategorija iki 90 kg. trys dalyviai) ir Umed Bobojonov (svorio kategorija iki 64 kg. 7 dalyviai) iš Tadžikistano, šiuo metu gyvenantis ir besitreniruojantis Kaune.

Kiek neįprastose sau imtinėse geriau sekėsi Vitalijui, kuris varžybose iškovojo antrą vietą. Pirmą kovą laimėjo prieš kovotoją iš Latvijos, o finalinėje kovoje pirmavęs, bet dėl patirtos traumos turėjo nutraukti kovą, tokiu būdu nugalėtoju buvo paskelbtas kovotojas iš Suomijos. Trauma Vitalijui sumaišė sudalyvauti ir absoliučioje svorio kategorijoje.

2017 LTU komandaKamilė Gaučaitė išrinkta geriausia 2017 m. spalio mėnesio Kauno imtynių klubo sportininke. Kaune imtynių abėcėlę išmokusi Kamilė Gaučaitė, šiuo metu Šiaulių sporto gimnazijoje besimokanti ir sportuojanti atletė spalio mėnesį dalyvavo dvejuose turnyruose ir tapo nugalėtoja.

Krasnike (Lenkija) vykusiame tarptautiniame moterų imtynių turnyre, galynėjosi 168 imtynininkės. Kamilė kovojo svorio kategorijoje iki 70 kilogramų (4 dalyvės). Nugalėjo Lenkijos sportininkes Aleksandrą Mentelską, Agatą Ćwikłą bei Patrycją Pochowską ir tapo turnyro nugalėtoja. Po turnyro liko Lenkijoje, kur kartu su šios šalies, Kanados, Estijos ir Ukrainos sportininkėmis dalyvavo tarptautinėje treniruočių stovykloje kur ruošėsi naujam sezonui.

Grįžusi iš stovyklos Kamilė stojo į kovą jau Vilniuje vykusiame tarptautiniame pasaulio čempiono Rimanto Bagdono imtynių turnyre. Pirmą kartą turnyre kovojo moterų imtynių ir laisvųjų imtynių jaunių amžiaus atstovai. Atvyko svečiai iš Estijos, Latvijos, Rusijos ir Baltarusijos. Turnyro nugalėtoja tapo Kamilė, svorio kategorija iki 70 kg, nesutikusi rimtesnės varžovių konkurencijos.

Sporte nėra pasiekimų, kurie būtų galutinis ir aukščiausias taškas. Šiandien pasiektos pergalės rytoj jau tampa istorija, ilgainiui jos pasimiršta ir tampa tik įrašais metraščiuose. Todėl linkime nuolatinio nuoseklaus darbo ir pastovaus kopimo aukštyn, kuris turi išliekamąją vertę ir prasmę, tik tai yra vertinama. Sveikiname!

2017 m. lapkričio 4 d. Kauno halėje vyko mišrių kovos menų (MMA) turnyras "King of the Cage" (KOTC), kuriame kovojo Kauno imtynių klubo narys 20-metis Karolis Buslys (svorio kategorija iki 61,2 kg). Karolis nutraukė užsitesusią pralaimėjimų seriją ir pasiekė tikslą, įveikė 44-erių metų amerikietį S. Smithą, kuriam prieš tai buvo pralaimėjęs. Amerikietis neatlaikė aktyviau, greičiau ir tiksliau kovojusio Karolio smūgių krušos, dvikova truko mažiau nei 2 min.
Sveikiname K. Buslį vėl pajutus pergalės skonį!
Nuotraukos Evaldo Šemioto

23550243 722660777933381 5759369745919957270 o2017-11-11 Daugpilyje (Latvija) vyko 23-iasis tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras Daugpilio taurė 2017, kuriame jėgas išmėgino komandos iš Baltarusijos, Rusijos, Lietuvos ir Latvijos. Jaunių grupėje Kauno komandos narys Ignas Dambrauskas, svorio kategorija iki 66 kg., iškovojo trečią vietą. Ignas laimėjo dvi kovas prieš Latvijos atstovus R. Spogis ir D. Puškarjovs, pusfinalyje nusileido D. Pečiuliui iš Vilkaviškio-Šiaulių, kuris ir tapo turnyro nugalėtoju. Kovoje dėl trečios vietos Ignas įveikė V. Hromenoks iš Latvijos. Vyrų grupėje Klaidas Lukaševičius, svorio kategorija iki 74 kg., turnyre liko penktoje vietoje. Klaidas pirmoje kovoje nusileido M. Ivanovs iš Latvijos, paguodos kovoje įveikė P. Gerasimov iš Rusijos, tačiau kovos metu traumavosi ir negalėjo kovoti dėl trečiosios vietos. Mindaugas Čalka, svorio kategorija iki 66kg., pirmoje kovoje neišsaugojo įgyto pranašumo prieš turnyro nugalėtoją iš Baltarusijos D. Solovei, o paguodos kovoje pralaimėjo prieš S. Šakį iš Pagėgių- Šiaulių.