kwc.lt Kauno imtynių klubas | Kaunas wrestling club
Pagarba • Pasitikėjimas • Ryžtas • Kantrybė

2016 lapkričio mėnesio sportininkas Ignas Dambrauskas

2016/12/16

image 7b5ca5e6efbdc749542407295bf000b1ae99e5ae748ae17f159745c2dac70d2a V Ignas Dambrauskas išrinktas geriausiu 2016 m. lapkričio mėnesio Kauno imtynių klubo sportininku. 2016 m. lapkričio 4 dieną Pagėgiuose Algimanto Mackaus gimnazijos sporto salėje vyko Lietuvos mokinių -jaunučių pirmenybės. Ignas Dambrauskas, svorio kategorijoje iki 66 kg iškovojo pirmą vietą. Ignas ant menčių paguldė L. Gelažių ir Š. Bagdoną iš Radviliškio, o finale 12-0 įveikė K. Janeckį iš Pagėgių.

Po savaitės12 d. tame pačiame mieste Pagėgiuose, toje pačioje salėje, Algimanto Mackaus gimnazijos sporto salėje vyko Lietuvos jaunučių laisvųjų imtynių čempionatas, kuriame sėkmingai pasirodė Ignas Dambrauskas. Kaip sakoma “susitikimo vietos pakeisti negalima“, Ignas varžėsi svorio kategorijoje iki 66 kg. Pirmoje kovoje Ignas ant menčių paguldė Š. Bagdoną iš Radviliškio, kovoje dėl patekimo į finalą aiškia taškų persvara pralaimėjo vyresniam ir didesnę patirtį turinčiam varžovui D. Pečiuliui iš Šiaulių-Vilkaviškio, kuris tapo varžybų nugalėtoju, o kovoje dėl bronzinio apdovanojimo mentėmis laimėjo prieš K. Janeckį iš Pagėgių. Svorio kategorijoje varžėsi 12 dalyvių.

Ignas Dambrauskas ketvirtus metus sportuoja, nuosekliai dirba ir įsitvirtina savo amžiaus grupėje, bei kategorijoje. Kol kas neranda priešnuodžių prieš labiau patyrusį ir vyresnį varžovą D. Pečiulį. Galima sakyti Pečiulis yra pagrindinis Igno varžovas, bet ateis ta diena kada jie pasikeis vietomis neabejoja treneris Arūnas Paplauskas.