kwc.lt Kauno imtynių klubas | Kaunas wrestling club
Pagarba • Pasitikėjimas • Ryžtas • Kantrybė

2016 BIRŽELIO MĖNESIO SPORTININKĖ NEDA VILDŽIŪTĖ

2016/07/14

20160602 181733 resizedNeda Vildžiūtė išrinkta geriausia 2016 m. birželio mėnesio Kauno imtynių klubo sportininke. 11-metė mergina sėkmingai pasirodė ir laimėjo 2016-06-02 Kupiškio r. Subačiaus miestelyje gryname ore vykusiame imtynių turnyre. Įveikusi 2 priešininkes pasidabino pirmos vietos medaliu. Turnyras buvo skirtas paminėti Tarptautinei vaikų gynimo dienai, kuriame varžėsi jaunieji imtynininkai iš Kupiškio, Anykščių, Panevėžio ir Kauno.

2016-06-04 Vilkaviškyje vykusiame tarptautiniame imtynių turnyre A. Butkevičiaus taurei laimėti. Neda svorio kategorijoje iki 37 kg. iškovojo 3 vietą. Turnyre dalyvavo 100 jaunųjų imtynininkų iš Lietuvos, Rusijos, Lenkijos, Baltarusijos.

20160602 152944 resized         20160602 162155 resized

1 metus laisvąsias imtynes sportuojanti Neda Vildžiūtė yra Kauno Aleksandro Stulginskio mokyklos – daugiafunkcio centro moksleivė, kuri sėkmingai pasirodė ir kitose šio sezono startuose. Neda tapo Kauno sporto mokyklos „Gaja“ ir Kauno imtynių klubo organizuoto Kalėdinio turnyro nugalėtoja. Tarptautiniame turnyre Vilniuje „Vilniaus taurės“, kuriame šiemet susirinko 142 laisvųjų imtynių ir 29 moterų imtynių atstovės iš septynių valstybių, bei Daugpilyje vykusiame tarptautiniame jaunučių turnyre, iškovojo prizinę vietą. Treneris Arūnas Paplauskas kalbėdamas apie Neda išskiria jos kovingumą, koordinaciją, bei fizinį pasiruošimą. Pasak Trenerio, Nedai belieka tik tęsti pasirinktą kelią, treniruotis ir dar geresni rezultatai garantuoti.