kwc.lt Kauno imtynių klubas | Kaunas wrestling club
Pagarba • Pasitikėjimas • Ryžtas • Kantrybė

3 Rusijos komandos laimėjo auksą Alrosa taurės varžybose

2015/11/19

Lapkričio 4 - 9 dienomis Maskvoje (RUS), vyko Europos tautų Alrosa taurės varžybos. Komandos iš Europos buvo pakviestos varžytis tarpusavyje visuose trijuose Olimpiniuose stiliuose.

Komandos buvo suskirstytos į dvi A ir B grupes. Grupių nugalėtojai susitiko finale, antroje vietoje likusios komandos kovojo dėl 3 vietos, o paskutinėje vietoje likusios komandos varžėsi dėl 5 vietos.

Laisvųjų imtynių stiliaus kovos vyko tarp imtynininkų iš (A grupė) Turkijos, Gruzijos, Rusijos ir (B grupė) Azerbaidžano, Baltarusijos, Lenkijos. Finale susitiko Rusijos ir Azerbaidžano imtininkai rezultatu 5-3 nugalėjo Rusijos sportininkai. Kovoje dėl trečiosios vietos Gruzijos atletams rezultatu 6-2 pavyko nugalėti baltarusių kovotojus. Analogišku rezultatu 6-2 Turkijos komanda įveikė Lenkijos ir liko 5 vietoje.

Moterų imtynių stiliaus kovos vyko tarp imtynininkių iš (A grupė) Azerbaidžano, Lenkijos, Rusijos ir (B grupė) Ukrainos, Baltarusijos, Turkijos. Finale susitiko Rusijos ir Ukrainos imtynininkės rezultatu 7-1 nugalėjo Rusijos sportininkės. Kovoje dėl trečiosios vietos Lenkijos atletėms rezultatu 5-3 pavyko nugalėti Turkijos kovotojas. Analogišku rezultatu 5-3 Azerbaidžano komanda įveikė Baltaruses ir liko 5 vietoje.

Graikų-romėnų stiliaus kovos vyko tarp imtynininkų iš (A grupė) Baltarusijos, Turkijos, Azerbaidžano ir (B grupė) Rusijos, Ukrainos, Vokietijos. Finale susitiko Azerbaidžano ir Rusijos imtininkai rezultatu 2-6 nugalėjo Rusijos sportininkai. Kovoje dėl trečiosios vietos Baltarusijos atletams rezultatu 6-2 pavyko nugalėti Ukrainos kovotojus. Kovoje dėl penktos vietos tarp Turkijos ir Vokietijos komandų buvo užfiksuotas lygus rezultatas 4-4, tačiau papildomų taškų daugiau surinko Turkijos komanda ir iškovojo 5 vietą.

Šaltinis. https://unitedworldwrestling.org/