Pagarba • Pasitikėjimas • Ryžtas • Kantrybė
2015 metų naujienos

2015 metų naujienos (8)

View the embedded image gallery online at:

Kauno imtynių klubas ir KJSO mokykla, organizavo Kalėdinį laisvųjų imtynių vaikų turnyrą, kuriame dalyvavo 30 pradedančiųjų jaunųjų sportininkų. Kaune jėgas išbandyti atvyko sportininkai iš Vilkaviškio. Visi kovoję imtynininkai buvo apdavanoti medaliais, diplomais bei dovanėlėmis.
Apdovanojimus įteikė Lietuvos nusipelnęs treneris Laimutis Račys, ilgiausiai imtyniaujantis sportininkas, kuris būdamas 79 m. dalyvavęs veteranų turnyruose, 7 kartus Lietuvos čempionas bei pasaulio veteranų 2004 m. Hradec Kralove (Čekija) antros vietos laimetojas (vicečempionas) Antanas Mauza bei Kauno imtynių klubo narys, 2000 m. Sidnėjaus Olimpinių žaidynių dalyvis Tomas Bardauskas.
Stebėti kovas buvo atvykę sportininkų tėvai ir imtynininkai veteranai, kurie vėliau dalinosi savo įspūdžiais ir prisiminimais prie vaišių stalo. Dėkojame kovų teisėjai Eglei Valčiukaitei bei Kauno imtynininkams ir veteranams, kurie prisidėjo organizuojant turnyrą.

2015-12-12 Kaune vyko tarptautinis Kaledinis graikų-romėnų imtynių turnyras. Kauno imtynių klubo sportininkas Ignas Dambrauskas svorio kategorijoje iki 53 kg iškovojo antrą vietą. Sveikiname

Lapkričio 4 - 9 dienomis Maskvoje (RUS), vyko Europos tautų Alrosa taurės varžybos. Komandos iš Europos buvo pakviestos varžytis tarpusavyje visuose trijuose Olimpiniuose stiliuose.

Komandos buvo suskirstytos į dvi A ir B grupes. Grupių nugalėtojai susitiko finale, antroje vietoje likusios komandos kovojo dėl 3 vietos, o paskutinėje vietoje likusios komandos varžėsi dėl 5 vietos.

Laisvųjų imtynių stiliaus kovos vyko tarp imtynininkų iš (A grupė) Turkijos, Gruzijos, Rusijos ir (B grupė) Azerbaidžano, Baltarusijos, Lenkijos. Finale susitiko Rusijos ir Azerbaidžano imtininkai rezultatu 5-3 nugalėjo Rusijos sportininkai. Kovoje dėl trečiosios vietos Gruzijos atletams rezultatu 6-2 pavyko nugalėti baltarusių kovotojus. Analogišku rezultatu 6-2 Turkijos komanda įveikė Lenkijos ir liko 5 vietoje.

Moterų imtynių stiliaus kovos vyko tarp imtynininkių iš (A grupė) Azerbaidžano, Lenkijos, Rusijos ir (B grupė) Ukrainos, Baltarusijos, Turkijos. Finale susitiko Rusijos ir Ukrainos imtynininkės rezultatu 7-1 nugalėjo Rusijos sportininkės. Kovoje dėl trečiosios vietos Lenkijos atletėms rezultatu 5-3 pavyko nugalėti Turkijos kovotojas. Analogišku rezultatu 5-3 Azerbaidžano komanda įveikė Baltaruses ir liko 5 vietoje.

Graikų-romėnų stiliaus kovos vyko tarp imtynininkų iš (A grupė) Baltarusijos, Turkijos, Azerbaidžano ir (B grupė) Rusijos, Ukrainos, Vokietijos. Finale susitiko Azerbaidžano ir Rusijos imtininkai rezultatu 2-6 nugalėjo Rusijos sportininkai. Kovoje dėl trečiosios vietos Baltarusijos atletams rezultatu 6-2 pavyko nugalėti Ukrainos kovotojus. Kovoje dėl penktos vietos tarp Turkijos ir Vokietijos komandų buvo užfiksuotas lygus rezultatas 4-4, tačiau papildomų taškų daugiau surinko Turkijos komanda ir iškovojo 5 vietą.

Praėjusį savaitgali, šeštadienio popietę JAV, Ajova valstijoje Iowa City miesto stadione, buvo užfiksuotas naujas imtynių lankomumo rekordas. 42 287 imtynių gerbėjų atėjo pažiūrėti imtininkų kovų tarp vietinės Ajovos valstijos komandos ir priešininkų iš Oklahomos.

Abiem komandom vadovavo praeityje geri imtininkai iš JAV, Tom Brands 1996 m. Olimpinių žaidynių prizininkas vadovavo šeimininkų komandai, o 2 kartus 1988 ir 1992 m. olimpinis čempionas John Smith vadovavo svečių komandai.

Ajova nugalėjo svečių komandą iš Oklahomos valstijos rezultatu 18-16.

Rio 2016

2015/11/06

Pasibaigus pasaulio imtynių čempionatui Las Vege paaiškėjo šalys kurios iškovojo teisę deleguoti savo atletus i Olimpine žaidynes Rio de Žaneire.

Primename, kad visose atrankinėse varžybose kovojama dėl nacionalinių kelialapių, o ne dėl vardinių, o tai reiškia, kad į olimpines žaidynes nebūtinai vyks kelialapį iškovojęs atletas. Per pasaulio čempionatą ir atrankos turnyrus bus išdalinti 336 kelialapiai į Rio. Olimpinėje programoje laisvųjų ir graikų romėnų imtynių atstovams  atiteks po 114 vietų (po 19 dalyvių šešiose svorio kategorijose), o moterų imtynių atstovės gaus 108 vietas – po 18 dalyvių kiekviename iš šešių svorio kategorijų. Brazilijoje 336 atletai kovos dėl 18-os medalių komplektų (18 aukso, 18 sidabro ir 36 bronzos apdovanojimai).

015-10-07 įvyko pirmas visuotinis Kauno laisvųjų imtynių bendruomenės susirinkimas. Norime padėkoti visiems 32 dalyviams, kurie neatsisakė susirinkti ir aptarti laisvųjų imtynių plėtros Kauno regione. Susirinkime buvo pristatytas Kauno imtynių klubo stilius, internetinis ir Facebook puslapiai, iškelti tikslai, padaryti ir laukiami darbai.
------Kauno imtynių klubas pradeda savo aktyvią veiklą! ------
Klubo veikloje panoro dalyvauti dar 25 nariai - sportininkai, veteranai ir kiti imtynių mėgėjai bei entuziastai.
Kviečiame prisijungti!

Pirma karta Lietuvoje, Garliavoje (Kauno r.) 2015 09 26 d. buvo surengtas Europos Grappling čempionatas. Varžybose dalyvavo ir Kauno imtynių klubo atletai Erikas Petraitis ir Tomas Bardauskas.