kwc.lt Kauno imtynių klubas | Kaunas wrestling club
Pagarba • Pasitikėjimas • Ryžtas • Kantrybė

Laisvųjų imtynių Velykinis turnyras

2018/04/07

29684197 785035901695868 6165186700245197897 n2018-03-29 Druskininkuose vyko moterų ir laisvųjų imtynių Velykinis turnyras, kuriame varžėsi jaunieji imtyninkai iš Vilniaus, Kauno, Alytaus, Kelmės, Jonavos, Raseinių, Vilkaviškio ir Druskininkų komandų.
Turnyre dalyvavo 91 dalyvis, varžybos vyko puikiame Druskininkų sporto centre. Gerai turnyre kovojo Kauno komandos atstovai. Turnyro nugalėtoja tapo Neda Vildžiūtė, svorio kategorija iki 45 kg. Neda iškovojo dvi pergales, labai gražioje kovoje laimėjo prieš nuolatinę paskutinių metų
varžovę Orintą Lukosiutę iš Vilkaviškio. Kasparas Suchockis, svorio kategorija iki 75 kg laimėjo dvi kovas, finalinėje kovoje pirmavo prieš Arną Baltkojį iš Raseinių, tačiau kovos metu traumavosi ir liko antroje vietoje. Antrą vietą iškovojo ir Liutauras Bulvičius, svorio kategorija iki 42 kg Liutauras laimėjo prieš Druskininkų ir Jonavos komandų atstovus, finalinėje kovoje nusileido Domui Ližaičiui iš Vilkaviškio. Trečiasias vietas iškovojo Emilija Tėvelytė, svorio kategorija virš 45 kg, Kristijonas Gališanskis, svorio kategorija iki 35 kg ir Justas Nikitiuk, svorio kategorija iki 55 kg.