kwc.lt Kauno imtynių klubas | Kaunas wrestling club
Pagarba • Pasitikėjimas • Ryžtas • Kantrybė

Lietuvos vaikų laisvųjų imtynių čempionatas

2018/02/02

21687563 755119138020878 20853771855317898 n2018-01-26 Šiauliuose vyko Lietuvos vaikų laisvųjų imtynių čempionatas, kuriame jėgas išmėgino jaunieji laisvūnai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Kelmės, Jonavos, Pagėgių, Raseinių, Radviliškio, Vilkaviškio, Druskininkų ir Šiaulių. Kauno komandos atstovas Kristijonas Gališanskis, svorio kategorija iki 35 kg., laimėjo dvi kovas prieš Jonavos ir Šiaulių imtyninkus, tačiau finale nusileido Vilkaviškio komandos atstovui. Aronas Čalka, svorio kategorija iki 50 kg., čempionate iškovojo trečią
vietą. Liutauras Bulvičius, svorio kategorija iki 38 kg., laimėjo prieš Klaipėdos komandos imtyninką, kovoje dėl patekimo į finalą pralaimėjo pagėgiškiui A. Dovydovui. Kovoje dėl trečios vietos apmaudžiai pralaimėjo prieš Vilniaus komandos atstovą.