kwc.lt Kauno imtynių klubas | Kaunas wrestling club
Pagarba • Pasitikėjimas • Ryžtas • Kantrybė
Строим вместе со stroysam.org. Ремонт своими руками

2017 m. spalio mėnesio sportininkė Kamilė Gaučaitė

2017 LTU komandaKamilė Gaučaitė išrinkta geriausia 2017 m. spalio mėnesio Kauno imtynių klubo sportininke. Kaune imtynių abėcėlę išmokusi Kamilė Gaučaitė, šiuo metu Šiaulių sporto gimnazijoje besimokanti ir sportuojanti atletė spalio mėnesį dalyvavo dvejuose turnyruose ir tapo nugalėtoja.

Krasnike (Lenkija) vykusiame tarptautiniame moterų imtynių turnyre, galynėjosi 168 imtynininkės. Kamilė kovojo svorio kategorijoje iki 70 kilogramų (4 dalyvės). Nugalėjo Lenkijos sportininkes Aleksandrą Mentelską, Agatą Ćwikłą bei Patrycją Pochowską ir tapo turnyro nugalėtoja. Po turnyro liko Lenkijoje, kur kartu su šios šalies, Kanados, Estijos ir Ukrainos sportininkėmis dalyvavo tarptautinėje treniruočių stovykloje kur ruošėsi naujam sezonui.

Grįžusi iš stovyklos Kamilė stojo į kovą jau Vilniuje vykusiame tarptautiniame pasaulio čempiono Rimanto Bagdono imtynių turnyre. Pirmą kartą turnyre kovojo moterų imtynių ir laisvųjų imtynių jaunių amžiaus atstovai. Atvyko svečiai iš Estijos, Latvijos, Rusijos ir Baltarusijos. Turnyro nugalėtoja tapo Kamilė, svorio kategorija iki 70 kg, nesutikusi rimtesnės varžovių konkurencijos.

Sporte nėra pasiekimų, kurie būtų galutinis ir aukščiausias taškas. Šiandien pasiektos pergalės rytoj jau tampa istorija, ilgainiui jos pasimiršta ir tampa tik įrašais metraščiuose. Todėl linkime nuolatinio nuoseklaus darbo ir pastovaus kopimo aukštyn, kuris turi išliekamąją vertę ir prasmę, tik tai yra vertinama. Sveikiname!