kwc.lt Kauno imtynių klubas | Kaunas wrestling club
Pagarba • Pasitikėjimas • Ryžtas • Kantrybė
Строим вместе со stroysam.org. Ремонт своими руками

2017 m. kovo mėnesio sportininkė Eglė Valčiukaitė

klaipeda2Eglė Valčiukaitė išrinkta geriausia 2017 m. kovo mėnesio Kauno imtynių klubo sportininke. 14-metė mergina yra Kauno Jėzuitų gimnazijos 8 klasės moksleivė. Trenerio Arūno Paplausko auklėtinė kovo mėnesį dalyvavo dvejose varžybose.

 Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną 2017 m. kovo 11 d. Troškūnuose vyko imtynių turnyras, skirtas imtynių treneriui R. Deksniui atminti. Moterų imtynių varžybose dalyvavo jaunosios imtynininkės iš Kauno, Vilkaviškio, Kupiškio, Anykščių ir viešnios iš Latvijos Liepojos miesto. Eglė svorio kategorijoje iki 60 kg pirmoje kovoje laimėjo prieš Anykščių imtynininkę, o finalinėje kovoje susitiko su 2017 m. Lietuvos jaunimo čempionato antrosios vietos laimėtoja E. Dudėnaite iš Kupiškio. Eglė gerai pradėjo kovą, atliko keletą puikių atakų, tačiau antrame kėlinyje grubiai suklydo ir turėjo tenkintis antrąja vieta.


2017 m. kovo 18 d. Šiauliuose vyko tarptautinis moterų imtynių turnyras Sun City Open, kuriame dalyvavo imtynininkės iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Čekijos. Eglė Valčiukaitė (svorio kategorija iki 56 kg) turnyre iškovojo tris pergales ir liko trečia. Eglė atkaklioje ir permainingoje kovoje nusileido dviem metais vyresnei šiaulietei Viktorijai Augustauskaitei ir turnyro nugalėtojai iš Čekijos Annai Michalcovai.

            Eglė sportuoti pradėjo nuo trijų su puse metų, į imtynių sportą pateko iš meninės gimnastikos, imtynėmis užsiiminėja jau 3,5 metų. Pagrindinis Eglės startas – 2017 m. gegužės 16-21 dienomis Belgrade (SRB) vyksiantis Europos jaunučių čempionatas. Laiko liko mažai, tokios varžybos su vyresnėmis varžovėmis yra būtinos norit identifikuoti Eglės silpnąsias vietas.

Nepaisant jauno amžiaus, Eglė jau spėjo tapti tarptautinių turnyrų Lietuvoje, Latvijoje nugalėtoja ir prizininke, Lietuvos moterų imtynių čempionato antros vietos laimėtoja, Lietuvos jaunimo moterų čempionato trečios vietos laimėtoja, Lietuvos jaunių moterų imtynių čempionato nugalėtoja. Eglė ne tik atkakliai ir nuoširdžiai treniruojasi, bet ir puikiai mokosi, dainuoja mokyklos chore, daug skaito, ilgą laiko tarpą lankė ir muzikos mokyklą, puikiai suderina įvairias veiklos sritis.