kwc.lt Kauno imtynių klubas | Kaunas wrestling club
Pagarba • Pasitikėjimas • Ryžtas • Kantrybė
Строим вместе со stroysam.org. Ремонт своими руками

2017 m. sausio mėnesio sportininkas Mindaugas Greičaitis

IMG 09971Mindaugas Greičaitis išrinktas geriausiu 2017 m. sausio mėnesio Kauno imtynių klubo sportininku. Kauno Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus 10 klasės mokinys, neseniai vykusiame 2017-01-27 Aukštaitijos sostinėje Panevėžyje, Lietuvos imtynių čempionate, iškovojo 3 vietą svorio kategorijoje iki 65 kg, 8 dalyviai. Varžybose kovojo 78 graikų-romėnų imtynininkai, 61 laisvųjų imtynių atstovas bei 43 moterys. Mindaugas pirmoje kovoje nugalėjo R. Žukliją iš Alytaus, kovoje dėl patekimo į finalą pralaimėjo Lietuvos čempionui T. Barasevičiui iš Klaipėdos, o kovoje dėl 3 vietos įveikė J. Gudyną iš Alytaus. Tai pirmasis Mindaugo apdovanojimas Lietuvos čempionatuose. Mindaugas yra daugkartinis Lietuvos vaikų, jaunučių, mokinių pirmenybių prizininkas.

Mindaugas Greičaitis imtynėmis užsiiminėja nuo 4 klasės. 6 metus imtynes sportuojantis Mindaugas per paskutiniuosius metus padarė didelę pažangą: pirmiausia požiūryje į treniruotes, o rezultato ilgai laukti neteko. Puikus pavyzdys.

Sveikiname Mindaugą Greičaitį su pirmuoju apdovanojimu Lietuvos imtynių čempionate.