kwc.lt Kauno imtynių klubas | Kaunas wrestling club
Pagarba • Pasitikėjimas • Ryžtas • Kantrybė
Строим вместе со stroysam.org. Ремонт своими руками

2016 Sausio mėnesio sportininkė Kamilė Gaučaitė

IMG 9969Kamilė Gaučaitė išrinkta geriausia 2016 m. sausio mėnesio Kauno imtynių klubo sportininke. 15-metė mergina sėkmingai pasirodė ir laimėjo neseniai Vilniuje finišavusiame 70-atajame Lietuvos imtynių čempionate. Varžybose kovojo 77 graikų-romėnų imtynių stiliaus atletai, 78 „laisvūnai“ ir 44 moterų imtynių atstovės. Jauna sportininkė tapo čempionė svorio kategorijoje iki 75 kg. visose trijuose kovose įrodžiusi savo pranašumą. Finale Kamilei teko kovoti su daugkartine Lietuvos čempionatų prizininke Tatjana Fiodorova (Vilnius), tačiau ir ši patyrusi sportininkė turėjo pripažinti pralaimėjimą.

   Šešis metus imtynes sportuojanti Kamilė Gaučaitė antrą kartą dalyvauja moterų imtynių čempionate ir pagal savo amžiaus (1999 – 2001m.) jaunių grupę rodo puikius rezultatus. Sportininkė savo sėkmingomis kovomis ir dideliu noru sportuoti rodo pavyzdį jaunoms panelėms. Kauno treneris Arūnas Paplauskas po čempionato teigė: „Kamilė jau metai kaip treniruojasi Šiauliuose pas trenerį Aivarą Kaselį, kiekvienais metais imtynininkė įgauna vis daugiau patirties ir pasitikėjimo savo jėgomis. Visi kartu labai džiaugiamės merginos pasiekimais bei tikimės, jog ateityje noro sportuoti ir siekti pergalių bus vis daugiau“.

Tikimės kad kartu su trenerių pagalba jauna sportininkė ateityje sieks vis didesnių pergalių ir sportinių tikslų įgyvendinimo.