kwc.lt Kauno imtynių klubas | Kaunas wrestling club
Pagarba • Pasitikėjimas • Ryžtas • Kantrybė
Строим вместе со stroysam.org. Ремонт своими руками

2016 Balandžio mėnesio sportininkas Arūnas Dambrauskas

    arunasdambr Arūnas Dambrauskas išrinktas geriausiu 2016 m. balandžio mėnesio Kauno imtynių klubo sportininku. Jau 33-metus sportuojantis veteranas balandžio mėn. dalyvavo dvejose varžybose.

Balandžio 29 d. Radviliškyje vykusiame tradiciniame tarptautiniame laisvųjų imtynių turnyre "Radviliškis 2016" iškovojo trečią vietą. Turnyre kovojo sportininkai iš Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Raseinių, Vilkaviškio, Kelmės ir Daugpilio. Arūnas stojo į kovą su kur kas jaunesniais aponentais, kurie galėjo įsitikinti, kad veteranas dar turi parako. Jau kita diena balandžio 30 d. Arūnas kovojo Daugpilyje. Latvijos sporto veteranų susivienijimas (Latvijas Sporta Veteranu - Senioru Savieniba) organizavo laisvųjų imtynių veteranų varžybas. Ir čia Arūnui teko paplušėti. Pirmojo kovoje Arūnas susitiko su Latviu Ivanos Ivan ir tik atkaklioje kovoje 4:3 įrodė savo pranašumą. Antroje kavoje Arūnas savo varžovą paguldė ant menčių ir taip papildė savo sportinių trofėjų kolekciją aukso medaliu.

    Arūnas Dambrauskas nepraleidžia progos nuvykti i veteranų varžybas ir yra dažnas svečias salėje kur kartu su sūnumi Ignu toliau tobulinasi savo pamėgtoje sporto šakoje. Savo imtininko kelią Arūnas pradėjo gan vėlai, būdamas 14 metų. Pasak jo pirmojo trenerio Laimučio Patricijaus Račio, „Arūno užsispyrimas, atkaklus darbas ir fiziniai duomenys jam atnešė ne vieną gražią pergalę. Jis du kartus tapo Lietuvos čempionu, yra tarptautinių turnyrų nugalėtojas ir daugkartinis prizininkas.”