kwc.lt Kauno imtynių klubas | Kaunas wrestling club
Pagarba • Pasitikėjimas • Ryžtas • Kantrybė
Строим вместе со stroysam.org. Ремонт своими руками

2017 m. liepos mėnesio sportininkė Kamilė Gaučaitė

Kamile GaucaiteKamilė Gaučaitė išrinkta geriausia 2017 m. liepos mėnesio Kauno imtynių klubo sportininke. Kaune imtynių abėcėlę išmokusi Kamilė Gaučaitė, šiuo metu Šiaulių sporto gimnazijoje besimokanti ir sportuojanti atletė didina apsukas ir savo sportinių trofėjų kolekciją papildė dar vienu medaliu, Sarajeve (Bosnija ir Hercegovina) surengtame Europos jaunių (iki 17 metų) imtynių čempionate K.Gaučaitė (svorio kategorija iki 70 kg) iškovojo bronzą.

Burtų valia Kamilė Gaučaitė pateko į ketvirtfinalį ir tik dvi pergalės ją skyrė nuo finalo.

Pirmoji varžovė ukrainietė Romanai Vovčak. Kamilė užtikrintai pradeda kova ir padarius priešveiksmį uždirba du taškus, vėliau praleidžia dvi atakas į kojas ir rezultatas tampa 3:2 ukrainietės naudai. Antra kėlinuką Kamilė pradeda agresyviai, bet jos ataką sustabdo ukrainietė, ko pasėkoje Kamilė praleidžia malūną ir rezultate yra paguldoma ant menčių. https://www.youtube.com/watch?v=1tSvhqJ6tCU. Vėliau ukrainietė pateko į finalą ir suteikė galimybę Kamilei kovoti dėl bronzos.2017 LTU WW komanda Sarajeve

Kova dėl bronzos, prieš ruse Valerija Trifonova, prasideda panašiai kaip ir pirmoji skirtumas tas, kad Kamilei pavyksta du kartus padaryti priešveiksmį ir uždirbti 4 taškus pirmame kėlinyje be varžovės atsako. Antrajame kėlinyje Kamilė pasirenka kovoti antru numeriu ir tai pasiteisino. Likus 50 sekundžių iki kovos pabaigos Kamilė pradeda barstyti turėtą pranašumą, panašu paskaičiavusi, kad įgytos persvaros jai užtenka pasiekti pergalei. Kova pasibaigia rezultatu 4:4 pergalė Kamilės gniaužtuose. (Remiantis UWW taisyklėmis pirmenybė teikiama atletei arba atletui, kuris atlieka daugiau kokybiškesnių arba didesnės vertės veiksmų. Šiuo atveju Kamilė dvikovos metu atliko du dviejų taškų vertės techninius balus, o tuo tarpu jos oponentės sąskaitoje – vienas dvitaškis ir du vieno taško veiksmai.). https://www.youtube.com/watch?v=PHxPJhUpwD8

Atrodytų tik dvi kovos, bet prieš priešininkės iš ilgas imtynių tradicijas turinčių šalių Ukrainos ir Rusijos. Džiugu, kad trenerių Arūno Paplausko ir Aivaro Kaselio auklėtinė nepaiso autoritetų ir kovoja su varžovėmis, o ne su šalimis ar pavardėmis.2017 LTU WW komanda Sarajeve