kwc.lt Kauno imtynių klubas | Kaunas wrestling club
Pagarba • Pasitikėjimas • Ryžtas • Kantrybė
Строим вместе со stroysam.org. Ремонт своими руками

18278967 638723669660426 37646690481042082 oTadas Montvilas išrinktas geriausiu 2017 m. balandžio mėnesio Kauno imtynių klubo sportininku. 17 - metis Kauno informacinių technologijų mokykloje besimokantis vaikinas balandžio mėnesį sėkmingai startavo dvejuose tarptautiniuose turnyruose.

2017 m. balandžio 15 d. Viljandyje, Estija, vyko 19-tas Kullo Koiv atminimo laisvųjų imtynių turnyras, kuriame varžėsi Baltarusijos, Latvijos, Lietuvos ir Estijos imtynininkai, kur iškovojo trečią vietą svorio kategorijoje iki 70 kg.

Dar geriau Tadas pasirodė tarptautiniame imtynių turnyre Kaune, A. Liaugminui atminti 2017 m. balandžio 29 d. kur iškovojo antra vietą. Turnyre varžėsi 272 moterų, laisvųjų ir graikų-romėnų  imtynių atstovai. Šiais metais į turnyrą atvyko Danijos, Baltarusijos,  Ukrainos, Rusijos, Latvijos komandos bei Lietuvos miestų ir rajonų  komandų atstovai. Tadas svorio kategorijoje iki 69 kg pirmoje kovoje užtikrintai įveikė 2017 m. Lietuvos jaunių čempioną T. Kačiukevičių iš Radviliškio, po to įveikė svečius iš Gardino (Baltarusijos) J. Kozlov ir V. Ignatovich. Finalinėje kovoje susitiko su dar vienu Baltarusijos imtyninku I. Matusevich  iš Minsko. Tadas finalinę kovą pradėjo vangiai, leido varžovui išsiveržti į priekį 8-0, tačiau antrame kėlinyje mobilizavosi, perėmė iniciatyvą, sušvelnino skirtumą iki minimumo 11-10, galėjo pergalę išplėšti paskutinėmis sekundėmis, nors pradėtą veiksmą užbaigė sėkmingai, tačiau pritruko akimirkos teisėjo švilpukas signalizavo apie kovos pabaigą.

Tadas Imtynes pradėjo sportuoti besimokydamas Kauno Dainavos mokykloje, antroje klasėje. Tadas daugkartinis Lietuvos jaunučių, jaunių čempionatų prizininkas.