kwc.lt Kauno imtynių klubas | Kaunas wrestling club
Pagarba • Pasitikėjimas • Ryžtas • Kantrybė
Строим вместе со stroysam.org. Ремонт своими руками

Kamile Gaucaite Kamilė Gaučaitė išrinkta geriausia 2017 m. vasario mėnesio Kauno imtynių klubo sportininke. 16-metė mergina yra ant bangos, Šiaulių sporto gimnazijos auklėtinė toliau nemažina apsukų ir skina pergales įvairiuose turnyruose. Trenerių Arūno Paplausko ir Aivaro Kaselio auklėtinė, sausio mėn. antrą kartą tapusi Lietuvos čempione vasario mėn. dalyvavo trijose varžybose.

2017-02-11 uostamiestyje vyko Lietuvos jaunimo imtynių čempionatas kuriame pasaulio jaunių čempionato prizininkė Kamilė Gaučaitė, svorio kategorija iki 72 kg nesutiko rimtesnio varžovių pasipriešinimo, iškovojo 3 pergales ir tapo Lietuvos jaunimo čempione.

Po savaitės 2017-02-18 Kamilė iškovojo aukso medalį tarptautiniame moterų imtynių turnyre Minske. Baltarusijos sostinėje vykusiame prestižiniame imtynių turnyre "TT Medvežonok", triskart olimpinio čempiono Aleksandro Medvedžio prizams laimėti kaunietė įveikė keturias varžoves iš Latvijos, Ukrainos ir Baltarusijos ir užėmė pirmą vietą svorio kategorijoje iki 70 kilogramų. Svoryje kovojo 20 imtynininkių. Kamilė šį turnyrą laimi antrus metus iš eilės.

2017-02-25 Rygoje vykusiame tarptautiniame moterų jaunimo imtynių turnyre Kamilė Gaučaitė iškovojo bronzos medalį svorio kategorijoje iki 72 kilogramų! Prestižiniame V. Freidenfeldo taurės turnyre Šiaulių sporto gimnazijos auklėtinė ant menčių paguldė vengrę Emesę Elekes, tačiau įtemptoje dvikovoje minimaliu rezultatu 7:8 pralaimėjo Natalijai Strzalkai iš Lenkijos ir turnyro nugalėtojai baltarusei Anastasijai Zimiankovai (0:10).

Moterų rinktinės treneris Aivaras Kaselis kalbėjo „Kamilė pernai iškovojo pasaulio jaunių čempionato „bronzą“, todėl jos pasiekimas Latvijoje nebuvo atsitiktinis. Apskritai, mergina puikiai įsiliejo į jaunimo amžiaus grupę ir tiek techniškai, tiek fiziškai nenusileidžia daugiau patirties turinčioms imtynininkėms. Pagrindinis Kamilės startas – po gero pusmečio vyksiantys pasaulio ir Europos jaunių čempionatai. Iki jų dar yra nemažai laiko, todėl tokios aukšto lygio varžybos yra būtinos ruošiantis atsakingiems startams. Kitaip dalyvavimas čempionatuose – beprasmiškas lėšų švaistymas. Šiuo atveju Freidenfildo taurės turnyras yra labai palankus – ir stiprus, ir arti.“