kwc.lt Kauno imtynių klubas | Kaunas wrestling club
Pagarba • Pasitikėjimas • Ryžtas • Kantrybė
Строим вместе со stroysam.org. Ремонт своими руками

2016 Liepos mėnesios sportininkė Kamilė Gaučaitė

IMG 9969Kamilė Gaučaitė išrinkta geriausia 2016 m. liepos mėnesio Kauno imtynių klubo sportininke. Šešis metus imtynes sportuojanti Kamilė, trenerių Aivaro Kaselio ir Arūno Paplausko auklėtinė, liepos mėn. dalyvavo Stokholme vykusiame Europos imtynių jaunių čempionate. 16-metė mergina galutinėje įskaitoje užėmė 14 vietą.

Kamile Gaučaitė (70 kg, 20 dalyvių) itin apmaudžiai pralaimėjo praeitų metų Europos jaunių čempionato prizininkei Bernadettai Nagy iš Vengrijos. Po pirmo kėlinuko pirmavo varžovė, nes teisėjai vengrei skyrė tašką už Kamilės pasyvumą.

Antrame kėlinuke K.Gaučaitė įjungė aukštesnę pavarą ir minutę be perstojo presavo vengrę. B.Nagy teisėjai skyrė įspėjimą, tai yra, per 30 sekundžių ji privalėjo atlikti techninį veiksmą. Tačiau Kamilė, savo nelaimei, šiame teisėjų nustatytame 30 sekundžių intervale nemažino apsukų ir privertė varžovę žengti už kilimo. Rezultatas tapo lygus – 1:1, bet įspėjimo dėka pirmavo vengrė.  Likus kelioms sekundėms Kamilė mėgino atlikti suktuką, tačiau veiksmas nebuvo paruoštas. Taktinę dvikovą rezultatu 3:1 laimėjo B.Nagy. Nors Kamilė, objektyviai žiūrint, antrame kėlinuke ryškiai dominavo, tačiau koją pakišo elementari klaida vertinant situaciją – tai buvo toks atvejis, kuomet reikėjo ne atakuoti, o užsidaryti gynyboje. Paradoksas, bet taip jau yra.

Nors sportininkė neslėpė apmaudo ir buvo nusivylusi po kovos, bet kaip sako pati Kamilė noro sportuoti ir siekti pergalių tai neatėmė, kaip tik tai tik pridėjo. Pora savaičių pailsėjusi vėl kimba į darbus ir ruošiasi artėjančiam Pasaulio cadetu čempionatui kuris vyks rugsėjo mėn. 13-18 dienomis Tbilisį Gruzijoje. Palinkėkime Kamilei sėkmės ir tikimės, kad tokių apmaudžių pralaimėjimų jos kelyje daugiau nepasitaikys.