kwc.lt Kauno imtynių klubas | Kaunas wrestling club
Pagarba • Pasitikėjimas • Ryžtas • Kantrybė
Строим вместе со stroysam.org. Ремонт своими руками

2016 Vasario mėnesio sportininkė Kamilė Gučaitė

20160228 171223Kamilė Gaučaitė išrinkta geriausia 2016 m. vasario mėnesio Kauno imtynių klubo sportininke. 15-metė mergina mėnesio sportininke tapo antrą kartą iš eilės. Šešis metus imtynes sportuojanti Kamilė, trenerių Aivaro Kaselio ir Arūno Paplausko auklėtinė, vasario mėn. dalyvavo dvejose varžybose ir tapo nugalėtoja.

2016.02.17-19 Minske vykusiame tarptautiniame "TT Medvežonok" turnyre, kuriame dalyvavo sportininkai iš Moldavijos, Latvijos, Rusijos, Lietuvos, Kazachstano ir Ukrainos (svorio kategorijoje iki 70 kg 9 dalyvės) visose trijose kovose įrodė savo pranašumą ir varžoves paguldė ant menčių. Finalinėje kovoje jaunajai sportininkei teko kovoti su Jekateriną Feoklistovą iš Rusijos, tačiau ir šį sportininkė turėjo pripažinti pralaimėjimą vos per 30 sekundžių.

Po savaitės 2016.02.27-28 vyko Lietuvos imtynių jaunimo čempionatas Klaipėdoje. Kaunietė nugalėjo keturias priešininkes aiškia taškų persvara arba mentėmis ir tapo čempione.

Pažymėtina, kad Kamilė abejose varžybose savo priešininkes įveikė aiškia taškų persvara arba mentėmis, kaunietė savo amžiaus grupėje Lietuvoje yra lyderė ir tai nestebina, smagu, kad ir tarptautiniuose turnyruose įrodo savo pajėgumą, komentavo treneris Arūnas Paplauskas.